adviceplus wil een positieve referentie zijn in de bank- en verzekeringswereld, en dit voor zowel particulieren als zelfstandigen & ondernemingen.

Elke persoonlijke situatie is uniek, wij leren u dan ook graag beter kennen. Een individueel gesprek zorgt ervoor dat adviceplus een klare kijk krijgt op uw behoeften en er kan op inspelen.
U merkt het, bij adviceplus bent u geen nummer. Advies op maat is vanzelfsprekend, maar daar stopt het niet bij. We zijn er ons immers van bewust dat u niet alleen nood heeft aan advies, maar ook aan concrete acties.

Graag werken we dan ook een oplossing op maat uit.

Onze kernwaarden

Professioneel

werken en communiceren

Respect

geven en verdienen

Initiatief

nemen en stimuleren

Positief

denken en zijn

Het adviceplus team

David Nechelput

David Nechelput

Zaakvoerder

     02 568 12 47
     0477 38 88 21
   david.nechelput@adviceplus.be

Annelies Lasat

Annelies Lasat

Office manager

     02 568 12 45
   annelies.lasat@adviceplus.be

Kim Demeulenaere

Kim Demeulenaere

Dagelijks bankieren

     02 568 12 12
   kim.demeulenaere@adviceplus.be

Steve Van Der Taelen

Steve Van Der Taelen

Dossierbeheerder sparen en beleggen

     02 568 12 40
   steve.vandertaelen@adviceplus.be

Ilse Vanden Eynde

Ilse Vanden Eynde

Dossierbeheerder kredieten

     02 568 12 43
   ilse.vandeneynde@adviceplus.be

Nathalie Van Kleef

Nathalie Van Kleef

Dossierbeheerder schadegevallen

     02 568 12 44
   nathalie.vankleef@adviceplus.be

Sandy Boeykens

Sandy Boeykens

Dossierbeheerder verzekeringen voor particulieren

     02 568 12 41
   sandy.boeykens@adviceplus.be

Gert Van der Perre

Gert Van der Perre

Dossierbeheerder verzekeringen voor particulieren

     02 568 12 48
   gert.vanderperre@adviceplus.be

Katleen De Samblancx

Katleen De Samblancx

Dossierbeheerder verzekeringen voor zelfstandigen en ondernemingen

     02 568 12 46
   katleen.desamblancx@adviceplus.be

Carina Petit

Carina Petit

Dossierbeheerder verzekeringen voor zelfstandigen en ondernemingen

     02 568 12 17
   carina.petit@adviceplus.be

Heidi Elaut

Heidi Elaut

Dossierbeheerder verzekeringen voor zelfstandigen en ondernemingen

     02 568 12 49
   heidi.elaut@adviceplus.be

adviceplus, the movie